Главная** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Регистрация ** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Вход

:: Сделать Стартовой Избранной :: Воскресенье, 17 Января 2021, 23:34

Меню сайта
  • Наша Орша

Мини чат


Опросы
На что вы готовы, чтобы пережить трудные времена?
Всего ответов: 2325

Главная » Статьи » Разное » Сервис

Оцінка рухомого майна, житла і комерційної нерухомості

Майно має багато форм і видів. Воно може бути в матеріальній формі і у вигляді інтелектуальної власності, у вигляді житла, будівель і споруд або ж мати вигляд якогось обладнання, колісних транспортних засобів, техніки. Тому оценка недвижимости і іншого майна є досить потрібною послугою для всіх цілей, що можуть стосуватися фізичних і юридичних осіб.

Сільське господарство посідає важливу роль в економіці кожної країни, тому оцінка сівалок, культиваторів, мотоблоків, тракторів, комбайнів та іншого схожого майна досить важлива. Про те, як проводить така робота, читайте в цій статті https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-kombajnov-traktorov-s-h-oborudovanyya/ на сайті Хорив.

Оцінка об’єктів комерційного призначення: комплексів будівель і споруд, торгових і офісних приміщень, складів, об’єктів незавершеного будівництва

Оцінка магазинів або торгових приміщень обов’язково враховує наявність торгової зали, окремого входу, а також наявності фасадних вікон для розміщення реклами. Дуже добре, коли є під’їзд для вивантаження товару, а також свій невеликий склад для зберігання продукції.

У випадку, коли підприємству потрібна оценка земли, то компанія Хорив вам допоможе у виконанні найскладніших завдань.

Для фізичних осіб, що продають або дарують нерухомість, застосовується оподаткування згідно вартості, що вказується в звіті про експертну оцінку. Про те, коли і кому потрібна дана робота, дізнавайтесь за посиланням: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-dlya-nalohooblozhenyya-nalohovaya-otsenka/.

Оцінка товару на складах та в оберті підприємства, основних засобів і активів, корпоративних прав та часток в таких правах, житлової нерухомості

Оцінка корпоративних прав, основних фондів та товару – це робота, що потребує достатнього рівню знань, кваліфікації і практичного досвіду. Мало того, що експерт має мати всі дозвільні документи, а також розуміти всі тонкощі такої роботи.

Якщо Вам потрібна оценка основных средств, то Вам допоможе виконати таку роботу «Експертний центр».

Якщо у Вас відсутні документи на гараж чи житловий будинок, а Вам потрібно визначити його вартість для суду, то це не проблема. Компанія «Хорив», що є незалежним експертом, проводить такі роботи. Більш детально на сайті: https://www.khoriv.kiev.ua/mozhno-ly-provesty-otsenku-esly-net-dokumentov-na-ymuschestvo/.

Категория: Сервис | Добавил: help10 (01 Декабря 2020)
Просмотров: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Пользователи

Всего: 127685
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0Категории
Бизнес
Бомонд
Здоровье, экология
Даты
Дожинки-2008
Культура
Новости этого сайта
Образование
Общество
Оршанский район
Пресс-служба горрайотдела МЧС по г. Орша
Пресс-служба оршанского ГОВД
Пресс-служба ИМНС РБ по г. Орша
Проиcшествия, криминал
Связь
Слухи
Спорт
Транспорт


Сегодня с нами
Сегодня с нами были:Случайное фото

Новые статьи

При использовании материалов сайта указание авторов и ссылка на источник материала обязательна! Мнение администратора сайта может не совпадать с мнением авторов статей. За объявления несут ответственность рекламодатели. © 2006-2021
Яндекс.Метрика