Главная** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Регистрация ** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Вход

:: Сделать Стартовой Избранной :: Воскресенье, 24 Ноября 2024, 15:53

Меню сайта
  • Наша Орша

Мини чат


Опросы
На что вы готовы, чтобы пережить трудные времена?
Всего ответов: 2336

Главная » Статьи » Разное » Полезные статьи

Наука на сторожі родючості землі

Рік за роком інтенсивно експлуатуючи ділянку землі, фермер починає помічати, що обсяг врожаю став знижуватися, одержувані плоди стали менше розміром, втратили колишній смак. Закономірно підозра падає на зниження родючості землі. Але як дізнатися, чи потребує грунт у відновленні та в якому саме ступені, яких речовин не вистачає рослинам для нормального росту та плодоношення?

Не потрібно займатися самодіяльністю, намагаючись дати відповідь на ці питання без участі фахівців. Якщо ви відправите пошуковому роботу запит аналіз грунту ціна, ви побачите, що масштаб цін в цій сфері не обтяжить навіть власника 6 дачних соток. За 800-1200 гривень фахівці сертифікованої лабораторії проведуть аналіз будь-якої складності, надавши власникові землі розгорнутий результат, з якого відразу стане зрозумілим, яких дій від аграрія чекають майбутні посіви та посадки, кущі та дерева.

Наукове управління врожайністю

Не настільки важливо, чи володієте ви дачною ділянкою або величезним полем. Науковий підхід допоможе, по-перше, визначити найбільш підхожі для висадки сільськогосподарські культури, а по-друге, точно використовувати мінеральні добрива. Пошукова видача по фразі аналіз грунту ціна дозволяє не тільки зорієнтуватися по грошах, але й знайти сертифіковану лабораторію, що приймає зразки грунту поштою. Результат висилається замовнику електронною поштою, що позбавляє власника ділянки від втрат дорогоцінного часу.

Фахівці вважають, що врожайність землі більш ніж на 50% залежить від збалансованого складу. Діагностика допоможе дачникові, городнику-аматору, фермеру, промисловому аграрію:

1. Підібрати найкращі види рослин для конкретного поля або ділянки землі. Дуже важливим є показник pH. Для вирощування часнику, гороху, квасолі, баклажанів, кабачків, огірків та томатів потрібно прагнути до pH 6-7. При вищіх значеннях не допоможе навіть внесення добрив. Доведеться гасити кислотність за допомогою вапна. Але ряд культур кислий грунт якраз любить: морква, капуста та цибуля. На слабокислих грунтах добре ростуть гарбуз та картопля.

2. Підібрати та купити мінеральні добрива, що сприяють максимальному нарощуванню обсягу врожаю. Тут можна орієнтуватися на кількість гумусу, калію, азоту та фосфору.

3. Дізнатися, наскільки безпечна вироблена сільськогосподарська продукція для покупців та для себе особисто. Багато ділянок землі, на яких вирощуються різні культури, розташовані поруч з шосе з інтенсивним рухом, сховищами нафтопродуктів, промисловими підприємствами, труби яких викидають в атмосферу хмари шкідливих речовин. Екологічний аналіз дозволить зрозуміти, наскільки грунт забруднений нафтопродуктами, важкими металами, пестицидами, токсинами.

Дуже важливо отримати розгорнутий аналіз грунту напередодні покупки земельної ділянки. Це дозволить:

• відразу дізнатися, які додаткові заходи будуть потрібні для відновлення родючості;

• заздалегідь купити мінеральні добрива та інші необхідні препарати;

• швидко приступити до освоєння ділянки, чекаючи урожай вже в поточному сезоні.

Категория: Полезные статьи | Добавил: help10 (22 Января 2020)
Просмотров: 585 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа





Пользователи

Всего: 127685
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0



Категории
Бизнес
Бомонд
Здоровье, экология
Даты
Дожинки-2008
Культура
Новости этого сайта
Образование
Общество
Оршанский район
Пресс-служба горрайотдела МЧС по г. Орша
Пресс-служба оршанского ГОВД
Пресс-служба ИМНС РБ по г. Орша
Проиcшествия, криминал
Связь
Слухи
Спорт
Транспорт


Сегодня с нами
Сегодня с нами были:



Случайное фото

Новые статьи





При использовании материалов сайта указание авторов и ссылка на источник материала обязательна! Мнение администратора сайта может не совпадать с мнением авторов статей. За объявления несут ответственность рекламодатели. © 2006-2024
Яндекс.Метрика