Главная** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Регистрация ** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Вход

:: Сделать Стартовой Избранной :: Пятница, 03 Февраля 2023, 22:33

Меню сайта
  • Наша Орша

Мини чат


Опросы
На что вы готовы, чтобы пережить трудные времена?
Всего ответов: 2333

Главная » Статьи » Разное » Покупки

Розробка інтернет-магазину

Скільки коштує створити інтернет магазину у Львові, Києві, Харкові, будь-якому іншому місті України? Вартість залежить не від регіону, а від вибору платформи і вимог до магазину.

Ми робимо Вам унікальну пропозицію - створити разом з Вами продаючий інтернет-магазин на платформі Opencart. Чому не Джумла або безкоштовний конструктор інтернет-магазинів? Тому, що продажі в інтернеті це вкрай конкурентна діяльність. Навіть якщо Ви відкриваєте магазин в Миколаєві, відвідувачі будуть бачити не тільки Ваш магазин а й десятки інших інтернет-магазинів з Києва, Харкова, інших регіонів України. І вибираючи старі інструменти, ви зменшуєте свої шанси.

Отже, як зробити щоб купували саме у вас?

1. Треба створити інтернет-магазин на сучасній, адаптивної платформі Opencart. Не можна користуватися інструментами минулого століття, тим самим Ви топите свої інтернет продажі.

2. Треба вміти продавати в інтернеті. Навіть якщо у Вас є досвід в оффлайн продажах, Ви наб'єте чимало гуль і витратите купу грошей, поки зробите свій інтернет-магазин прибутковим. Щоб уникнути цього, ми пропонуємо Вам готовий курс з продажу через інтернет-магазин. Курс "заточений" на роботу з Opencart і ви отримаєте його в подарунок при покупці інтернет-магазину

Ми створюємо інтернет-магазини які:

X Приносять Вам дохід

X Зручні для Ваших користувачів

X Зручні в управлінні

X Чи готові до просування

X Адаптовані під всі види пристроїв

X Мають вбудовані потужні маркетітінговие інструменти для збільшення продажів

X Приймають платежі і розраховують доставку

Незалежно від вибору платформи, Ви отримаєте якісний сайт з каталогом товарів, можливістю замовлення будь-якого товару, особистим кабінетом покупця і багатьма іншими функціями.

Понад 35 тис. Інтернет-магазинів в 170 країнах світах вибрали платформу Opencart для успішної і якісної роботи.

Немає часу на розробку сучасного, що продає інтернет-магазину?

У нас є відмінне рішення - майже готовий шаблон + інтернет-магазин на Opencart. Залишається тільки налаштувати його під вас і наповнити.

Просування інтернет-магазину

У вас з'явився інтернет-магазин. Вітаємо! Однак яким би прекрасним він не був, про нього ніхто не знає. Створити інтернет магазин мало, треба ще залучити в нього відвідувачів. Як же зробити щоб відвідувачі стали клієнтами?

Ми пропонуємо Вам просування сайту в пошуку + контекстну рекламу в Google. Це найзручніший варіант для нового інтернет-магазину. Пошуковий трафік набагато дешевше і якісніше рекламного, але для молодого сайту він буде зростати поступово і віддача з'явиться не раніше ніж через півроку - рік. Контекстна реклама допоможе вже в перші місяці оцінити віддачу від магазину і скорегувати цінову і товарну політику. Тільки комплексний підхід, що поєднує кілька рекламних каналів дасть найбільший ефект для Вашого магазину.

Категория: Покупки | Добавил: help10 (03 Августа 2018)
Просмотров: 1529 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Пользователи

Всего: 127685
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0Категории
Бизнес
Бомонд
Здоровье, экология
Даты
Дожинки-2008
Культура
Новости этого сайта
Образование
Общество
Оршанский район
Пресс-служба горрайотдела МЧС по г. Орша
Пресс-служба оршанского ГОВД
Пресс-служба ИМНС РБ по г. Орша
Проиcшествия, криминал
Связь
Слухи
Спорт
Транспорт


Сегодня с нами
Сегодня с нами были:Случайное фото

Новые статьи

При использовании материалов сайта указание авторов и ссылка на источник материала обязательна! Мнение администратора сайта может не совпадать с мнением авторов статей. За объявления несут ответственность рекламодатели. © 2006-2023
Яндекс.Метрика